Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ostatnie pożegnanie siostry Marii Dominiki. Najstarsza mieszkanka Nowego Sącza przeżyła 107 lat [ZDJĘCIA]

0 2 126

W Niedzielę Zesłania Ducha Świętego (20 maja) o godz. 16:00 odeszła do wieczności siostra Maria Dominika od Eucharystycznego Serca Jezusa. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w kaplicy znajdującej się w domu zakonnym Zgromadzenia Sióstr Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny (Biały Klasztor) w Nowym Sączu.

 

Czytaj również: Ostatnie pożegnanie byłego wiceprezydenta Nowego Sącza [ZDJĘCIA]

 

W Klasztorze Sióstr Niepokalanek przy ul. Poniatowskiego w Nowym Sączu odbyło się ostatnie pożegnanie siostry Marii Dominiki, najstarszej mieszkanki Nowego Sącza.

Aurelia Burczanowska (siostra Maria Dominika) urodziła się 3 października 1910 roku w Warszawie. Do Zgromadzenia Sióstr Niepokalanek wstąpiła 24 marca 1944 roku.

Po uroczystościach w kaplicy klasztornej, ciało siostry Marii Dominiki zostało złożone w grobowcu zakonnym, mieszczącym się w pięknym otoczeniu parkowym. Uczestnicy pogrzebu w ciszy pożegnali najstarszą mieszkankę miasta Nowego Sącza.

W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyli m.in.: Ryszard Nowak – prezydent Miasta Nowego Sącza, Małgorzata Grybel – kierownik kancelarii prezydenta, Edyta Brongiel – sekretarz Miasta Nowego Sącza, Bożena Jawor – radna miejska oraz wiele innych osobistości.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.