Portal informacyjny | Nowy Sącz

Podatek można również zapłacić przelewem bez prowizji!

0 73

Wydział Wymiaru i Księgowości Podatków Urzędu Miasta Nowego Sącza informuje, że podatki oraz inne opłaty będzie można teraz regulować przelewem. Do tej pory było to możliwe tylko bezpośrednio w kasie lub w punkcie kasowym.

Czytaj również: Startuje czwarta edycja Budżetu Obywatelskiego!

Wpłaty z tytułu podatku: od nieruchomości, rolnego, leśnego, opłacanego w formie łącznego zobowiązania pieniężnego, od środków transportowych, a także opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz skarbowe i targowe można uiszczać:

– w kasie Urzędu Miasta, Rynek 1, pok. nr 5 – od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:00,

– w punkcie kasowym w Galerii Trzy Korony, ul. Lwowska 80, poziom 2 – od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 18:00,

– na indywidualny numer rachunku bankowego umieszczony w decyzji wymiarowej przesłanej do podatnika na 2018 rok lub na rachunek bankowy tut. Organu podatkowego tj. 33 1050 1445 1000 0023 5299 0531 w ING Bank Śląski S.A. Oddział Nowy Sącz, ul. Kościuszki 13, bez dodatkowych opłat.

Wprowadzone zmiany będą ułatwieniem dla klientów oraz pozwolą na oszczędność czasu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: nowysacz.pl
Fot.: pixabay.com (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.