Portal informacyjny | Nowy Sącz

Prace przy budowie Mostu Heleńskiego postępują [Zdjęcia]

1 832

Prace przy Moście Heleńskim ruszyły jesienią zeszłego roku. Jeden z budynków, przeznaczony do wyburzenia został już dosłownie zrównany z ziemią, natomiast wokół mostu na brzegu Dunajca pojawia się co jakiś czas nowy sprzęt czy elementy niezbędne przy przebudowie całego ciągu komunikacyjnego.

 

Czytaj również: Zamknięcie Mostu Heleńskiego nastąpi najprawdopodobniej w marcu

 

Wykonawcą inwestycji, jaką jest przebudowa układu komunikacyjnego ul. Krakowskiej, ul. Legionów i ul. Bulwar Narwiku jest firma Banimex z Będzina. Jej oferta była najlepsza spośród ośmiu zgłoszonych w przetargu. Przypominamy, że na całą inwestycję Nowy Sącz otrzymał z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 dofinansowanie w wysokości 77 mln złotych.

Pierwsze prace związane z przebudową ciągu komunikacyjnego ruszyły w minionym roku i tak w listopadzie zniknęła kamienica przy skrzyżowaniu ul. Bulwar Narwiku i ul. Piotra Skargi. Następnie ruszyły prace związane z wycinaniem zarośli i drzew na brzegach Dunajca w pobliżu planowanej inwestycji oraz z przekładaniem sieci, w tym sieci gazowej i wodociągowej. Obecnie nadal prowadzone są prace związane z przełożeniem sieci gazowej, którymi zajmuje się spółka gazownicza.

Jak już informowaliśmy, wyłączenie Mostu Helleńskiego przesunęło się w związku z prowadzonymi pracami przekładania sieci gazowej. Dokładny termin zamknięcia przeprawy nie jest znany. Ma on zostać jednak podany do wiadomości publicznej na trzy tygodnie przed planowanym wyłączeniem mostu z ruchu.

 

 

MK
Fot. MK, Agnieszka Michalik (archiwum)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Most będzie piękny !
    Ale ronda po obu stronach mostu bez sygnalizacji świetlnych, a jedno bez możliwości skrętu w lewo to skandal !
    Podziękujemy za to obecnej Władzy przy następnych wyborach !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.