Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeccy policjanci spotkali się z dziećmi przed feriami

0 90

Dzielnicowi prowadzili w szkołach pogadanki na temat bezpieczeństwa w trakcie zabaw na śniegu w okresie nadchodzących ferii zimowych. Spotkania odbyły się w Niepublicznym Przedszkolu „Jaś i Małgosia” oraz w Szkole Podstawowej nr 7 w Nowym Sączu.

Czytaj również: Samoobsługowy alkomat dostępny jest w sądeckiej komendzie!

Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 7 w Nowym Sączu przeprowadził mł. asp. Krzysztof Pazgan. Udział w nim wzięło 114 uczniów klas trzecich.

Podobne spotkanie odbyło się także w Niepublicznym Przedszkolu „Jaś i Małgosia” w Nowym Sączu. Prelekcje poprowadzili tam: st. sierż. Aneta Mazur oraz st. sierż. Karol Jamrozowicz.

Dzieci dowiedziały się jak reagować w sytuacjach niebezpiecznych, został omówiony również dekalog FIS oraz kodeks zachowania dla narciarzy i snowboardzistów. Policjanci omówili prawidłowe zachowania na drodze oraz apelowali o konieczność zakładania odblasków po zmroku. Ponadto zostały poruszone inne kwestie dotyczące bezpieczeństwa.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KMP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.