Portal informacyjny | Nowy Sącz

Stary Most Heleński wkrótce zniknie z mapy Nowego Sącza [ZDJĘCIA]

0 409

Prace związane z wyburzaniem płyty mostowej zbliżają się ku końcowi. Etap ostatni to: kruszenie elementów betonowych i przygotowywanie platform technologicznych pod wykonywanie podpór tymczasowych. Za niedługo zostaną przywiezione również gotowe elementy konstrukcji stalowej nowego Mostu Heleńskiego w Nowym Sączu.

 

Czytaj również: Kamienica przy ul. Krakowskiej zniknie, a skrzyżowanie zostanie zamknięte. Wytyczono objazdy

 

Prawdopodobnie pod koniec czerwca rozpoczną się prace związane z montażem konstrukcji stalowej nowego Mostu Heleńskiego. W chwili obecnej trwa wiercenie otworów pod pale oraz budowa przyczółków na obu brzegach rzeki Dunajec w Nowym Sączu.

Kanalizacja deszczowa w obrębie skrzyżowania ulic: Tarnowska – Legionów – Bulwar Narwiku również zostanie w najbliższym czasie oddana do użytku. W miejscu po starej kamienicy przy ul. Piotra Skargi wykonywane są nasypy oraz mury oporowe. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, to w lipcu rozpocznie się budowa nowego ronda.

Roboty związane z budową ekranów akustycznych rozpoczęły się, a w najbliższych dniach wyburzona zostanie kamienica przy ul. Krakowskiej w Nowym Sączu (od strony Heleny).

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.