Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wielkie dziury i ciężki sprzęt – przygotowania do budowy Mostu Heleńskiego trwają! [ZDJĘCIA, WIDEO]

0 1 040

Wraz z odwilżą pod Basztą Kowalską w Nowym Sączu ostro ruszyły prace związane z budową nowego Mostu Heleńskiego. Ostatnio pojawił się tam ciężki sprzęt oraz cały czas prowadzone są głębokie wykopy.

Czytaj również: Trwa procedura przetargowa na Park Rekreacji Przestrzennej

Plac koło ruin Zamku obok wciąż przejezdnego Mostu Heleńskiego zmienia się w plac budowy. W tym tygodniu pojawił się tam ciężki sprzęt, a oprócz tego prowadzone są głębokie wykopy. Wraz z roztopami prace ruszyły do przodu.

Wykonawcą inwestycji, jaką jest przebudowa układu komunikacyjnego ul. Krakowskiej, ul. Legionów i ul. Bulwar Narwiku jest firma Banimex z Będzina. Przypominamy, że pierwsze prace związane z przebudową ciągu komunikacyjnego ruszyły w minionym roku. Jak już informowaliśmy, wyłączenie Mostu Helleńskiego przesunęło się w związku z prowadzonymi pracami przekładania sieci gazowej. Dokładny termin zamknięcia przeprawy nie jest znany i ma zostać podany do wiadomości publicznej na trzy tygodnie przed planowanym wyłączeniem mostu z ruchu.

 

MK
Fot. MK

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.