Portal informacyjny | Nowy Sącz

W Świniarsku powstaje Centrum Aktywnego Wypoczynku! [ZDJĘCIA]

1 2 302

W grudniu rozpoczęły się prace zwiane z budową Centrum Aktywnego Wypoczynku w Świniarsku, a obecnie budynek stoi w stanie surowym. Być może obiekt zostanie oddany do użytku jeszcze przed wakacjami.

Czytaj również: W pożarze stracili wszystko! Trwa zbiórka na wykończenie ich nowego domu [ZDJĘCIA]

W obiekcie o powierzchni zabudowy ok. 560 m2 znajdą się m.in.: sala do ćwiczeń, szatnia z sanitariatami, siłownia wewnętrzna, pomieszczenia na spotkania turystyczne, mapy aktualizacyjne oraz drogowskazy z zaznaczeniem przebiegu tras rowerowo-biegowych.

Ponadto na zewnątrz budynku zostanie wybudowany maszt informacyjny, siłownia zewnętrzna, parking, stojaki dla rowerów, a także ciągi pieszo-jezdne.

Całkowity koszt inwestycji to 3 321 000,00 złotych, w tym dofinansowanie wynosi 1 301 643,19 złotych. Prace według założonego planu mają zostać zrealizowane do 30 września.

– To ważna inwestycja dla mieszkańców Świniarska, stary obiekt nadawał się już tylko do rozbiórki. Mam nadzieję, że LKS Świaniarsko dzięki tej inwestycji przyczyni się do promocji całej Gminy w Polsce! – mówi Rafał Kmak, radny ze Świniarska. 

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: UG Chełmiec

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. Keisyr pisze

    Wyglada to na obore !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.