Portal informacyjny | Nowy Sącz

Droga powiatowa w Jelnej zostanie wkrótce przebudowana

0 116

Ponad 800 metrów nowej nawierzchni wraz z chodnikami i kanalizacją deszczową zostanie wykonane jeszcze przed wakacjami w miejscowości Jelna, w gminie Gródek nad Dunajcem. Inwestycja zostanie zrealizowana za ponad milion złotych.

Czytaj również: Rozbudowa wodociągu w Chełmcu oraz w Świniarsku!

Mieszkańcy Jelnej doczekają się już za niedługo nowej, szerszej nawierzchni asfaltowej oraz chodników. Wpłynie to zarówno na komfort, ale przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo. Prace zgodnie z założonym planem powinny zakończyć się jeszcze przed wakacjami.

Przebudowa drogi współfinansowana jest w 63,63% przez Unię Europejską, a całkowity koszt przedsięwzięcia to ponad milion złotych. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma „Fedko” z Gródka nad Dunajcem i to ona będzie wykonawcą tego zadania.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: UG Gródek nad Dunajcem
Fot.: UG Gródek nad Dunajcem (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.