Portal informacyjny | Nowy Sącz

Przy drodze Witowice Dolne – Rożnów powstaje chodnik

0 98

Rozpoczęła się budowa kolejnego odcinka chodnika przy drodze powiatowej Witowice Dolne – Rożnów. Prawie 600 metrów trasy dla pieszych powstanie do końca czerwca.

Czytaj również: W Niskowej powstanie nowoczesne centrum rekreacyjne

– Chcemy zapewnić większe bezpieczeństwo pieszym, a w tym miejscu jest to szczególnie ważne. W okresie letnim tą drogą przejeżdżają setki samochodów jadących nad Jezioro Rożnowskie. W ubiegłym roku zdecydowałem wraz z Zarządem Powiatu o budowie chodnika przy drodze powiatowej Witowice Dolne – Rożnów, na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową numer 75 w Witowicach Dolnych do drogi łączącej Witowice Górne z Tropiem, prowadzącej do kładki dla pieszych przez rzekę Dunajec – powiedział Marek Pławiak, starosta Powiatu Nowosądeckiego.

W poprzednim roku wykonane zostało ponad pół kilometra trasy dla pieszych, a łączna długość chodnika na tym odcinku wynosi 1.165 metrów. Koszt prac to 1.026.664,31 złotych. W 2017 roku wybudowany został chodnik na długości 576 metrów za 489.900,77 złotych, natomiast pozostały zakres czyli 589 metrów o wartości 536.763,54 złotych zostanie zrealizowany w tym roku. Planowe zakończenie prac ustalone zostało na 29 czerwca.

W zeszłym roku przed mostami w Witowicach i Rożnowie zamontowana została sygnalizacja świetlna, która znacznie usprawniła ruch oraz zwiększyła bezpieczeństwo mieszkańców.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.