Portal informacyjny | Nowy Sącz

Uwaga! Roztopy i silny wiatr!

0 135

Jak przystało na początek marca i zbliżająca się wiosnę temperatura wzrosła, a wraz z nią nadeszło ocieplenie. W związku z tym Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych dla terenów południowej Polski wydało ostrzeżenie o roztopach.

 

Czytaj również: „Biały armagedon” na sądeckich Plantach

 

Dla obszaru województwa małopolskiego, a konkretnie dla subregionu południowego, który obejmuje m.in. Nowy Sącz, cały powiat nowosądecki, limanowski, gorlicki czy nowotarski wydano ostrzeżenie o roztopach.

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje do dzisiaj (12 marca) do godz. 18.00 temperaturę maksymalną około 9°C oraz opady deszczu od 3 mm do 5 mm. Nastąpi także topnienie pokrywy śnieżnej i będzie wiał wiatr o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, z porywami do 60 km/h, z południa.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%, a stopień zagrożenia określono jako pierwszy w skali trzystopniowej.

O wszelkich zdarzeniach mających istotne znaczenie dla bezpieczeństwa ludności i podjętych działaniach należy informować na bieżąco Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 018 414-16-21), lub po godzinie 15.30 Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu (018 448-69-10, 018 448-69-11).

 

 

Opr. MK
Źródło: Serwis pogodowy IMGW-PIB
Fot.: pixabay.com (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.