Pożegnaj aktywnie wakacje w Stróżach!

W czwartek (30 sierpnia) w Stróżach odbędzie się impreza plenerowa z okazji pożegnania wakacji. Będzie mnóstwo atrakcji między innymi festiwal kolorów, zawody sportowe, czy konkursy z nagrodami. Wieczorem wystąpi zespół Menelaos oraz DJ Mechanics.

 

Czytaj również: SPOTLIGHT #2 – Galaktyczny rock w wykonaniu Pozytywki!

 

PożeganieWakacji.pl odbędzie się w czwartek (30 sierpnia) w godzinach od 14:00 do 21:00 w Stróżach (obok stadniny koni).

Dla uczestników przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny program, w tym m.in. festiwal kolorów, zawody sportowe, profesjonalne animacje i zabawy z nagrodami, prezentację samochodów retro, dmuchańce dla dzieci, jazda konna, quizy z nagrodami. Quizy prowadzone będą m.in. z wykorzystaniem smartfonów, dlatego też zachęcamy, aby uczestnicy na imprezę zabrali ze sobą smartfony. Zorganizowaliśmy bardzo atrakcyjne nagrody dla uczestników m.in. vouchery na spływ Popradem, vouchery do escape roomu, zaproszenia do SPA, zaproszenia do kina, zaproszenia na wykwintny obiad, na wyjątkowe lody do cukierni i wiele innych cennych nagród – zaprasza Piotr Wojtas, Kierownik Zakładu Aktywności Zawodowej im. Matki Bożej Fatimskiej w Stróżach.

Program wydarzenia skierowany jest do szerokiego grona uczestników, dzieci, młodzieży i całych rodzin z Małopolski. Podczas imprezy interesująca będzie prezentacja samochodów retro w ramach 7. Historycznego  Rajdu Polski oraz występ gwiazdy wieczoru – zespołu Menelaos, który znany jest z wielu przebojów jak m.in. z piosenek „Ona tańczyć chce” oraz „Brunetka i blondynka”. O dobrą zabawę zadba także DJ MECHANICS. Całą imprezę poprowadzi Góral Józek.

 

 

Dla nas najważniejsze jest jednak zapewnienie dobrej zabawy, rozrywki i pozytywnych emocji mieszkańcom naszego regionu. Będzie to wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy całych rodzin. Dodatkowo do dyspozycji uczestników będzie szeroka oferta gastronomiczna. Szczegółowe informacje na temat imprezy można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: www.pozegnaniewakacji.pl oraz na profilu imprezy na Facebooku – przekonuje Piotr Wojtas.

PożeganieWakacji.pl jest jedną z cyklicznych imprez organizowanych przez Zakład Aktywności Zawodowej w Stróżach. Organizatorzy zapraszają również na coroczne Święto Wiosny (końcem kwietnia każdego roku) oraz Tydzień Dziecka (w lipcu). Imprezy te cieszą się dużą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych oraz przyciągają tysiące uczestników.

 

 

Opr.: Klaudia Celusta

Źródło i fot.: Organizatorzy

Komentarze Facebook
Festiwal KolorówimprezakonkursmuzykapożegnanieStróżewakacje
Comments (0)
Add Comment