Darmowa kawa, piasek, książki i leżaki! Pierwsza Nowosądecka Strefa Relaksu oficjalnie otwarta [ZDJĘCIA]

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel dokonał symbolicznego otwarcia pierwszej Nowosądeckiej Strefy Relaksu, która powstała na placu Starej Sandecji przy Al. Wolności. Darmowa kawa, piasek, leżaki i kurtyna wodna, to tylko niektóre z atrakcji.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: „Sklep z Policją” za niedługo zostanie otwarty w samym centrum miasta! [ZDJĘCIA]

 

– Cieszę się, że możemy w sposób symboliczny otworzyć pierwszą Nowosądecką Strefę Relaksu. Nie chcemy stracić lata, a więc drobnymi ruchami urozmaicamy życie w mieście. Bardzo jestem zadowolony z piasku i z leżaków, które się pojawiły na placu Starej Sandecji. Mam nadzieję, że Sądeczanie pozytywnie ocenią tego typu inicjatywy. Na pewno powstaną dwie takie strefy, druga jest planowana na płycie rynku, ale jeżeli zostanie to pozytywnie przyjęte, to będziemy ten projekt rozwijać – podkreślił prezydent Miasta Ludomir Handzel.

Nowosądecka Strefa Relaksu usytuowana na placu Starej Sandecji przy Al. Wolności jest otwarta codziennie od godz. 12:00 do ostatniego klienta.

– Jest piasek i plaża, są leżaki i darmowa kawa od prezydenta Ludomira Handzla. Oprócz tego jest również deszczownia, przy której będzie można się schłodzić w gorące dni. Dwa razy w tygodniu chcemy wyświetlać tutaj filmy, czyli będziemy organizować kino letnie. Jest coś dla ciała i dla ducha. Poza tym będzie można coś przekąsić i napić się. Sądecka Biblioteka Publiczna zrobiła kącik, jest to wakacyjna biblioteka. Każdy, kto ma jakieś swoje książki, które przeczytał może je wymienić, poczytać i zrelaksować się. Będzie także prasa. Serdecznie wszystkich zapraszamy i mamy nadzieję, że pogoda w te wakacje nam dopisze – powiedział Marcin Rojna, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Al. WolnościdarmowaHandzelkawależakinowosądeckaNowy SączpiasekrelaksuRojnaStara Sandecjastrefa
Comments (0)
Add Comment