miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

XXIII Targi Budowlane „Eko-Dom, Eko-Life” rozpoczęte! [ZDJĘCIA]

0 1 616
Wioletta Ochman

W dniach od 30 do 31 marca w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu odbywają się XXIII Targi Budowlane „Eko-Dom, Eko-Life”. Organizatorzy wydarzenia zapraszają wszystkich od godz. 10:00 do 17:00.

 

Czytaj również: XXII targi „Dom i Otoczenie” już za nami! [ZDJĘCIA]

 

– Zmieniają się trendy, zmienia się i nasze wydarzenie. Tegoroczna impreza w Nowym Sączu oprócz charakteru budowlano-instalacyjnego ma również coś więcej. Wśród wystawców znajdują się stoiska produktów ze zdrową żywnością, kosmetykami, produktami dla zdrowia i urody. Można zapoznać się z ofertą, otrzymać fachowe porady, zasięgnąć opinii, a nawet sprawdzić swój stan zdrowia  przekonuje Wioletta Ochman, organizatorka XXIII Targów Budowlanych „Eko-Dom, Eko-Life”.

W trakcie targów odbywają się m.in. pokazy, prelekcje, porady i warsztaty „Las w Słoiku”. Najmłodsi mogą budować i projektować w Klubie Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO. A do tego specjalny konkurs dla zwiedzających – główna nagroda TV LED 40′ – odwiedź targi, a może będzie Twój. Losowanie nagrody odbędzie się w niedzielę (31 marca) o godz. 16:00.

– W roku bieżącym ponownie mamy przyjemność gościć instytucje finansowe, które pomogą Państwu podjąć decyzję, jakie źródło finansowania inwestycji wybrać, aby było ekonomiczne i korzystne. Nadal walczymy o Czyste Powietrze, dlatego też swoją ofertę ekologicznych urządzeń grzewczych prezentują producenci i dystrybutorzy. A jeśli chcecie mieć własną elektrownię, zapraszamy na stoiska firm, które w ofercie mają fotowoltaikę – wyjaśnia Ewelina Curzydło, pracownik firmy.

Kochasz las i przyrodę? Świetnie! Organizatorzy Targów Budowlanych także! Stąd narodził się pomysł nawiązania współpracy z Mdeco with love for decorations. Jest to firma, która poprowadzi dla Państwa warsztaty „Las w Słoiku” Twój własny kawałek natury. Warsztaty typu DIY. Każdy LAS jest niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju kompozycją, która dzięki odpowiednio dobranemu podłożu oraz wyselekcjonowanym roślinom nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Patrz, podziwiaj i obserwuj SWÓJ Las!

Na warsztatach dowiesz się:
– skąd się wzięły lasy w słoiku, poznasz ich pochodzenie i etymologię,
– jak dzielimy rodzaje lasów z uwagi na wykorzystane w nich rośliny i rodzaje podłoża,
– jak dobrać odpowiednie naczynie i dekoracje.

Nauczysz się również:
– przygotować odpowiednie podłoże,
– zasadzić odpowiednie rośliny,
– pielęgnować swój las.

Zamiast siedzieć w domu wybierz się na jedyne w swoim rodzaju Targi Budowlane „Eko-Dom, Eko-Life”. W hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu czekają na Ciebie niezapomniane wrażenia. W sobotę oraz w niedzielę (30-31 marca) od godz. 10:00 do 17:00 oczekują na Ciebie także wystawcy, którzy gotowi są odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Agnieszka Michalik, Rafał Kmak
Fot.: Rafał Kmak | miastoNS.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź