miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Bezpłatna Akademia Instalatora już we wrześniu w Nowym Sączu

0 705

Już 12.09 w Nowym Sączu, w „Hotelu Beskid” odbędzie się specjalistyczne szkolenie pod nazwą „Akademia Instalatora”. Organizatorem wydarzenia jest firma TECH Sterowniki. Szkolenie asortymentowe będzie dotyczyć różnych typów sterowników do zarządzania ogrzewaniem, w tym podłogowych, grzejnikowych oraz instalacyjnych. Spotkanie jest w pełni darmowe i dedykowane instalatorom, sprzedawcom oraz właścicielom hurtowni.

Czytaj również: Rugbiści z Nowego Sącza świętowali 15-lecie działalności [Zdjęcia]

Szkolenie wyjazdowe po raz pierwszy w Nowym Sączu.
Akademia Instalatora to cieszące się dużym zainteresowaniem, bezpłatne szkolenie skierowane do osób z branży instalacyjnej. Od lat wydarzenie było organizowane w głównej siedzibie firmy w Wieprzu koło Andrychowa. W tym roku akademia jest prowadzona także w terenie. Już 12.09 o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie w Nowy Sączu, w „Hotelu Beskid”. Udział w szkoleniu mogą wziąć udział instalatorzy i sprzedawcy urządzeń do zarządzania ogrzewaniem z Nowego Sącza i okolicy. To najlepszy sposób, by lepiej poznać specyfikę nowoczesnych sterowników do systemów grzewczych.

Warunkiem uczestnictwa w tym wydarzeniu jest wysłanie zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się na stronie: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora

Gdzie jeszcze odbędzie się akademia?
We wrześniu planowane są także szkolenia w następujących lokalizacjach:
● Tarnów, „Hotel Pod Dębem” (11.09, godz. 11.00),
● Poznań, „Ilonn Hotel” (19.09, godz. 10.00),
● Częstochowa, „Hotel Złote Arkady” (23.09, godz. 11.00),
● Łódź/Rzgów, „Hotel Eden” (27.09, godz. 12.00).

Poniżej podajemy także terminy akademii w październiku:
● Radom, „Hotel ASTOR” (3.10, godz. 12.00),
● Warszawa, „Hotel Czerniewski” (7.10, godz. 12.00),
● Koszalin/Mścice, „Hotel Verde” (17.10, godz. 10.00),
● Szczecin, „Hotel Dobosz” (18.10, godz. 10.00).

Podczas każdego wydarzenia odbędzie się prezentacja regulatorów pokojowych, systemów do ogrzewania podłogowego, strefowego grzejnikowego, nowych modułów internetowych. W programie zaplanowano także poczęstunek oraz obiad w hotelowej restauracji. Szkolenie prowadzą doświadczeni pracownicy firmy. Jego uczestnicy na zakończenie otrzymują certyfikat, materiały drukowane oraz drobny upominek.

Ramowa agenda spotkania znajduje się na stronie: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora

Poznaj polskie sterowniki do systemów grzewczych
Podczas szkolenia będzie można poznać budowę i funkcjonalność sterowników do zarządzania ogrzewaniem, a także dowiedzieć się więcej na temat ich działania i montażu w pomieszczeniach. Wszystkie oferowane urządzenia zostały zaprojektowane i wyprodukowane w kraju. Ścisła współpraca między projektantami urządzeń, programistami, testerami oraz pracownikami działu produkcji sprawia, że do Klienta trafia najwyższej jakości urządzenie dopasowane do jego potrzeb, które pozwoli mu utrzymać doskonałą temperaturę w pomieszczeniach każdego dnia, a także zredukować koszty ogrzewania.

Sterowanie ogrzewaniem dla komfortu i oszczędności
Elektroniczne urządzenia, jakimi są sterowniki do zarządzania ogrzewaniem, wpisują się w działania na rzecz ograniczenia zużycia energii i wody. Ich montaż pozwala rozsądnie gospodarować ciepłem dostarczanym przez urządzenia grzewcze do budynków i ograniczyć niepotrzebne straty energii. Właśnie dlatego warto ich instalację zaplanować jak najwcześniej, najlepiej już na etapie budowy domu. Specjalistyczna wiedza na temat sterowników przekazywana w czasie szkolenia pozwoli dobrać rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb inwestora.

Zapisu na szkolenie zarówno w Nowym Sączu, jak i w innych miejscowościach możesz dokonać na stronie: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź