miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jak dobrać bieliznę męską?

0 323

Bielizna? To podstawowy element męskiej garderoby! Ma znaczenie nie tylko dla wygody, czy mody – ale przede wszystkim dla zdrowia i higieny. Ty również, podobnie jak inni mężczyźni masz na sobie prawdopodobnie jeden z możliwych fasonów:

  • dopasowane bokserki męskie
  • luźne bokserki
  • slipy

Ale czy nosisz odpowiednią męską bieliznę do swojego ciała?

Jeśli kupujesz bieliznę na podstawie ceny lub tego, co jest w danym momencie dostępne być może nie podejmujesz najlepszej możliwej decyzji. A co z Twoim typem ciała? Niektóre fasony mogą się sprawdzić znacznie lepiej dla Twojej sylwetki niż inne, jak również mogą podnieść przez Twoją pewność siebie. Ale tego nigdy się nie dowiesz, jeśli nie spróbujesz.

Dowiedz się więcej poniżej – i wybierz mądrze.

Bokserki męskie to najpopularniejszy wybór. Dobre, sprawdzone męskie bokserki zostały stworzone na bazie inspiracji luźnymi spodenkami bokserskimi noszonymi przez zawodowych bokserów. A jacy są znani bokserzy? Umięśnieni i wysportowani. Bokserskie szorty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić zawodowym bokserom wystarczającą wygodę i swobodę ruchów podczas walki. Nie były luźne, ale nieco szersze niż uda użytkownika.

Nie zapominajmy, że sportowcy mają większe uda i nogi niż przeciętny mężczyzna (ponieważ dużo ćwiczą i biegają – nawet w ringu bokserskim). Więc jeśli dzisiaj spojrzymy na bokserki męskie są one świetne dla każdego faceta, którego nogi nie są chude. Można je jednak dostać w wersji luźniejszej i bardziej dopasowanej.

Jeśli chodzi o slipy to jest rodzaj bielizny, którą wszyscy znają. Jest to przeciwieństwo bokserów pod każdym względem. Sposób, w jaki majtki te pokrywają obszar krocza, bardzo dobrze działa jeśli chodzi o osłonę strefy intymnej. Ten typ męskiej bielizny pasuje właściwie niemalże do każdej sylwetki.

 

Pamiętaj, że bielizna służy wielu celom, bez względu na to, czy siedzisz przy biurku, uprawiasz sport, czy po prostu włóczysz się po domu. Całe szczęście w miejscach takich jak manwoman.co można nabyć jej różne rodzaje, aby mieć szansę na jak najlepsze dopasowanie.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź