miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dramat w Trzetrzewinie: Zderzenie osobówki z ciężarówką! Nie żyje mężczyzna [WIDEO]

0 5 039

W poniedziałek (6 maja) ok. godz. 8:00 w miejscowości Trzetrzewina w gminie Chełmiec doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz jednego ciężarowego. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego jeden z kierowców poniósł śmierć na miejscu.

 

Czytaj również: Tragedia w Jasiennej: Samochód uderzył w przystanek! Nie żyje 25-latka [ZDJĘCIA]

 

Na drodze krajowej nr 28 w Trzetrzewinie doszło do zderzenia trzech pojazdów, tj. dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Niestety nie udało się uratować starszego mężczyzny, który zmarł w skutek odniesionych obrażeń. – Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w zdarzeniu uczestniczyło dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy. Samochodami podróżowali sami kierujący. Kierujący jednym samochodem osobowym został poszkodowany i znajdował się bez funkcji życiowych zakleszczony w pojeździe. Strażacy wykonali dostęp do osoby poszkodowanej oraz wydobyli ją z pojazdu. Poszkodowanego kierowcy nie udało się uratować, a lekarz stwierdził zgon – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

 

 

Do działań w Trzetrzewinie zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Krasne Potockie oraz OSP Niskowa. W trakcie prowadzonych czynności droga krajowa była całkowicie zablokowana. Przyczyny oraz okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja i prokurator.

Opr.: Agnieszka Michalik
Wideo: Marek Jaśkiewicz | Krynica.TV
Fot.: KM PSP NS, Marek Jaśkiewicz | Krynica.TV (zdjęcie główne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź