miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Łabowa: Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu trzech samochodów! [ZDJĘCIA]

0 1 031

W środę (10 kwietnia) ok. godz. 21:30 w miejscowości Nowa Wieś w gminie Łabowa doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego trzy osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala.

 

Czytaj również: Łososina Dolna: Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych, tj. BMW, Peugeot 206 oraz Renault. Peugeot wpadł do przydrożnego rowu. Na miejscu zdarzenia znajdowała się karetka Pogotowia Ratunkowego, która transportowała poszkodowanego niezwiązanego z tym zdarzeniem. Ruch na drodze był zablokowany. Pojazdy znajdowały się na obydwu pasach. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz przeprowadzeniu wywiadu na temat stanu osób poszkodowanych. Cztery osoby uczestniczące w zdarzeniu nie zgłaszały żadnych dolegliwości. Odłączono klemy w akumulatorach, zabezpieczono wycieki płynów eksploatacyjnych poprzez posypanie sorbentem. Na miejsce zdarzenia przybyła Policja oraz karetka Pogotowia Ratunkowego. Po przeprowadzeniu wstępnych badań urazowych trzy osoby zostały zabrane do szpitala na dalsze badania. Po zakończeniu czynności przez Policję miejsce zdarzenia uprzątnięto z pozostałości po zdarzeniu. Pojazdy, które stwarzały zagrożenie dla ruchu drogowego ściągnięto na pobocze – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Nowej Wsi zadysponowane zostały zastępy z JRG w Krynicy-Zdroju, OSP Łabowa i OSP Nowa Wieś. Czynności prowadzone przez strażaków trwały półtorej godziny.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź