miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kadcza: Samochód osobowy zderzył się z ciężarowym! [ZDJĘCIA]

0 421

W poniedziałek (4 lutego) ok. godz. 16:04 w miejscowości Kadcza w gminie Łącko doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Podróżowali nimi sami kierowcy, którzy nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Działania strażaków trwały w sumie godzinę.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Trzy osoby poszkodowane po zderzeniu dwóch samochodów! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki VW Golf V z pojazdem ciężarowym marki Volvo. Podróżowali nimi sami kierujący i nie uskarżali się na dolegliwości. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz pojazdów. Kierowano wahadłowo ruchem drogowym. Z racji rozległych uszkodzeń samochodu osobowego, pomimo nie zgłaszania dolegliwości przez osobę kierującą, zalecono przyjazd karetki Pogotowia Ratunkowego. Po przebadaniu, osoba pozostała na miejscu. W pojazdach nie stwierdzono wycieków. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez Policję, strażacy usunęli z jezdni pozostałości po kolizji, co pozwoliło na udrożnienie ruchu w obydwu kierunkach – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Kadczy zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Kadcza oraz OSP Jazowsko. Czynności prowadzone przez strażaków trwały godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź