miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Moszczenica: Leżał w śniegu. Gdy go znaleziono na ratunek było za późno

0 867

W niedzielne (18 marca) popołudnie w Moszczenicy znaleziono starszego mężczyznę leżącego w śniegu. Jednakże, gdy na miejsce przybyło pogotowie, na ratunek dla mieszkańca Tarnowa było już za późno. Ciało 63-latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

 

Czytaj również: Helena Szyszka odnaleziona! Szczegóły akcji poszukiwawczej [Zdjęcia]

 

Mężczyznę leżącego w śniegu w Moszczenicy (powiat gorlicki) znalazł przechodzeń. – Ciało 63-letniego mężczyzny z Tarnowa zostało znalezione w niedzielę około godz. 16.30. Oględziny miejsca wykonała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, ponieważ nie było możliwości określenia bezpośredniej przyczyny zgonu – informuje asp. sztab. Grzegorz Szczepanek rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach w rozmowie z miastoNS.pl.

– Wstępnie wykluczono udział osób trzecich – wyjaśnia rzecznik prasowy, zaznaczając, że prawdopodobnie mogło dojść do wychłodzenia lub nagłego zdarzenia jak np. zawał. – Jeżeli potwierdzi się, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych bez udziału osób trzecich, nie będzie podstawy do prowadzenia dalszych czynności – dodaje asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

 

MK
Fot.: KMP Suwałki (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź