miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Kolizja trzech samochodów na ul. Nawojowskiej [Zdjęcia]

0 829

W poniedziałek na ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu doszło do kolizji trzech samochodów osobowych. Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką.

 

Czytaj również: Przygotowania Łukasza Pławeckiego do walki o tytuł Mistrza Świata
tematem pracy magisterskiej

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na skrzyżowaniu ulic Nawojowskiej z Grunwaldzką doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Samochody blokowały dwa pasy jedni. Obecna na miejscu Policja kierowała wahadłowo ruchem drogowym – czytamy w komunikacie PSP Nowy Sącz. – Cztery osoby biorące udział w zdarzeniu zostały przebadane przez ratowników medycznych Pogotowia Ratunkowego. 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem z uszkodzonego pojazdu marki SEAT IBIZA,  sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, przemieszczeniu pojazdu marki SEAT na pobocze w celu udrożnienia pasa ruchu oraz usunięciu pozostałości karoserii z jezdni. Pojazdy Mercedes oraz BMW ze względu na stan techniczny samodzielnie zjechały na pobocze na polecenie funkcjonariuszy Policji. Wszyscy uczestnicy zdarzenia pozostali na miejscu. Po udrożnieniu ruchu w obu kierunkach oraz wykluczeniu zagrożenia, działania strażaków zakończono.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź