miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Przygotowania Łukasza Pławeckiego do walki o tytuł Mistrza Świata tematem pracy magisterskiej

0 570

Przygotowania sądeczanina Łukasza Pławeckiego do walki o tytuł zawodowego mistrza świata jak wszyscy wiemy przyniosły zamierzony efekt. W maju bieżącego roku Pławecki zdobył mistrzowski pas federacji ISKA. Efektem trudnych i wymagających przygotowań jest również praca magisterska napisana przez studentkę AWF w Krakowie pochodzącej z Żywca. Dodajmy obroniona na 5!

 

Czytaj również: Rolety – jakie są ich rodzaje? Jakie warto wybrać?

 

– Praca magisterska obroniona na 5! Ale nie moja 😉 O mnie. A dokładniej na temat moich przygotować do walki o tytuł Zawodowego Mistrza Świata – czytamy wpis Łukasza Pławeckiego na profilu FB. – Gratulacje dla absolwentki i podziękowania dla czuwającego nad studentami oraz nad moją formą fizyczną dr. Łukasza Tota.

 

 

– Tytuł pracy magisterskiej brzmi “Ocena wybranych wskaźników somatycznych oraz poziomu wydolności fizycznej u zawodnika trenującego K1” – mówi dr Łukasz Tota. – Badania fizjologiczne, na podstawie których powstała praca przeprowadzono w Centralnym Laboratorium Fizjologicznych Podstaw Adaptacji na AWF w Krakowie – dodaje dr Tota. Praca została obroniona na 5,0 przez Karolinę, studentkę z Żywca. 

 

 

Rafał Kmak
fot. Łukasz Pławecki | Facebook

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź