miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Na Piłsudskiego zderzyły się samochody dostawcze! [ZDJĘCIA]

0 868

W czwartek (27 czerwca) na ul. Piłsudskiego w Nowym Sączu doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych. Podróżowali nimi tylko kierowcy, którzy nie doznali obrażeń.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Samochód zderzył się z karetką Pogotowia Ratunkowego!

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych. Pojazdami podróżowali sami kierujący, którzy nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Samochód marki Iveco blokował pasy w kierunki Krynicy-Zdrój. Volkswagen znajdował się na wyłączonej z ruchu części skrzyżowania. Z Iveca wyciekły płyny eksploatacyjne. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz zasypaniu wyciekłych płynów eksploatacyjnych sorbentem. Na miejsce działań przybył patrol Policji. Dalsze działania polegały na usunięciu pozostałości po kolizji z jezdni, samochodu Iveco na wyłączoną z ruchu część skrzyżowania oraz zużytego sorbentu na pobocze – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na ul. Piłsudskiego zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu. Czynności prowadzone przez strażaków trwały godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź