miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Pożar samochodu osobowego! [Zdjęcia]

0 377

W czwartek, 7 listopada około godziny 21:00 doszło do samozapłonu samochodu osobowego marki BMW. Kierujący pojazdem opuścił pojazd o własnych siłach. Ruch na ul. Lwowskiej w Nowym Sączu odbywał się w momencie akcji ratunkowej wahadłowo.

 

Czytaj również: Czego boi się sądecki Ratusz? [Felieton]

 

Zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na ulicy Lwowskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na parkingu doszło do zapalenia się pojazdu marki BMW – informuje PSP Nowy Sączu. – Kierujący pojazdem opuścił go o własnych siłach i nie uskarżał się na żadne dolegliwości. W chwili przybycia zastępów PSP pojazd objęty był w całości pożarem.

 

 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu działań, zamknięciu jednego pasa jezdni oraz ustawieniu na nim pojazdów gaśniczych. Podano jeden prąd piany ciężkiej na palący się pojazd przez strażaków w sprzęcie ochrony dróg oddechowych. Wykonano zasilanie samochodu ratowniczo-gaśniczego z hydrantu podziemnego usytuowanego w bliskiej odległości od miejsca prowadzonych działań. Wprowadzono ruch wahadłowy na części ulicy Lwowskiej na czas trwania dogaszania pojazdu. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w samochodzie.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź