miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Paszyn: Jedna osoba poszkodowana po zderzeniu dwóch samochodów! [ZDJĘCIA]

0 914

W poniedziałek (11 lutego) ok. godz. 15:50 w miejscowości Paszyn w Gminie Chełmiec doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana karetką do szpitala.

 

Czytaj również: Gmina Chełmiec: Samochód osobowy zderzył się z dostawczym! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że zderzeniu uległy dwa samochody osobowe, tj. Renault uderzył w tył Alfa Romeo. Pojazdem marki Alfa Romeo podróżował sam kierujący, natomiast samochodem Renault dwie osoby. Wszyscy opuścili pojazdy i nie uskarżali się na dolegliwości. Pojazdy znajdowały się poza drogą. Alfa Romeo na zatoczce autobusowej, a Renault na zjeździe do pobliskiego sklepu. Na drodze były rozlane płyny eksploatacyjne oraz części karoserii. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca, odłączeniu klem w akumulatorach i kierowaniu wahadłowo ruchem na drodze. Zasypano rozlane płyny eksploatacyjne sorbentem. Na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego, a następnie patrol Policji. Po przebadaniu wszystkich osób, karetka zabrała do szpitala jedną osobę. Pozostałości po zdarzeniu usunięto na pobocze – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Paszynie zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Paszyn. Czynności prowadzone przez strażaków trwały w sumie godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź