miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pościg za pijanym motocyklistą [Nagranie, zdjęcia]

9 17 912

Dzisiaj w Małej Wsi (gm. Chełmiec) doszło do pościgu za motocyklistą. – Na ul. Papieskiej skuter nie zatrzymał się do kontroli, pomimo wyraźnych sygnałów dźwiękowych policji. Mundurowi ruszyli za skuterem, którym podróżowały dwie osoby bez kasków. Na skutek manewru, młodzi motocykliści przewrócili się – informuje nas Pan Józef, świadek zdarzenia.

Czytaj również: Audi A4 wjechało pod lokomotywę. W pociągu było 180 pasażerów. Nowe fakty w sprawie wypadku [Zdjęcia]

Kierowcy oraz pasażerowi nic się nie stało. Zostali skuci kajdankami. Kierowca jednośladu został poddany badaniu na obecność alkoholu we krwi. Pierwszy pomiar wykazał 0,44 alkoholu w wydychanym powietrzu. Trwają czynności wyjaśniające. Młody, skrajnie nieodpowiedzialny mężczyzna został zatrzymany przez sądecką drogówkę.

Wkrótce więcej informacji.

fot.: czytelnik

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
9 Komentarze
 1. keisyr pisze

  Kolejni naćpani i wypici gówniarze sialiby śmierć po drogach bastionu nowosądeckiego PiSu !! Dobrze że wykrywacze wieśniaków w pore zareagowali i nie dopuścili do tragedii !! Otoczyć Sącz murem i na szlabanach prowadzić test trzeźwości i wiejskości !! Żaden KGR KLI czy KNS nie zda i nie wjedzie !! Brawo PiS !!

 2. Tatar 123 pisze

  Ty $%^& anonimowy patogenie. Ciekawe czy będziesz tak wyszczekany jak któregoś dnia twój $%^& synek w rurkach weźmie twoje auto po pijaku albo ^&*# córeczka po dropsach i $%^& w drzewo albo w kogoś. $%^& szczekasz jak pekińczyk za ogrodzeniem, a jak się bramka otworzy to #$%^ do Pana. Sklej pizze i morda krótko, bo dobrze się wytyka czyjeś błędy, ale wokoło siebie się jest ślepym…

 3. Paweł pisze

  Tylko melepeta może nazwać alkoholika na skuterku motocyklistą. Nie dziwi mnie że nikt nie chciał się podpisać jako autor.

 4. qwerty pisze

  @Tatar123 – ale miałeś zryte dzieciństwo ku#wa tatarze z wysokiego haha

 5. xaxx212a pisze

  a ty żeś nie jest tatar po dropsach czasami ? Buraku z trzetrzewiny – tyle masz z tatarem wspólnego

 6. Karol pisze

  Ciekawy jestem czy Ćwok keisyr na KN nigdy nie wyjeżdża z miasta i jak by nie wieśniaku to byś z głodu padł

 7. Kuba pisze

  keisyr sam jesteś wieśniakiem tylko na KN

 8. Polski putin pisze

  Śmiech na pustej sali jak kierowca skutera moze byc motocyklista. Smieszne

 9. KNS pisze

  do @Karol – mam nadzieje że ty nie wychodzisz do sklepów bo uprawiasz wszystko w polu za stodołą tak? Znając zycie twoj stary ma co najwyzej 330tke i 3ary ugoru a ty szpanujesz w audi z ’98 z ucietym tlumikiem pod mckiem i jojkiem – tyle pożytku i esencja wiejskości

Zostaw odpowiedź