miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Stary Sącz: Toyota w rowie. Kierująca nią kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

0 386

Wczoraj (25 kwietnia) w godzinach porannych na obwodnicy Starego Sącza samochód osobowy marki Toyota wpadł do rowu. Kierująca nim kobieta została poszkodowana i została zabrana do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe.

 

Czytaj również: Nękał mieszkańców i groził, że wysadzi blok w powietrze

 

– Ustalono, że kobieta prowadząca samochód osobowy marki Toyota zjechała z drogi i uderzyła w przepust drogowy. Pojazd znajdował się w przydrożnym rowie melioracyjnym, a kierująca opuściła go o własnych siłach i znajdowała się w samochodzie jednego ze świadków zdarzenia – wyjaśnia Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Strażacy zabezpieczyli teren, sprawdzili stan kobiety, odłączyli zasilanie w samochodzie osobowym, sprawdzili, czy nie doszło do wycieków oraz kierowali ruchem drogowym na czas prowadzonych działań. Przybyła na miejsce karetka Pogotowia Ratunkowego przejęła kobietę i zabrała ją do szpitala – dodaje rzecznik.

Na miejscu zdarzenia był także patrol Policji, a działania Straży Pożarnej trwały około pół godziny. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie się do zasad ruchu drogowego.

 

 

MK
Fot. Facebook Straż Pożarna Stary Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.