miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Świadkowie wypadku w Trzetrzewinie pilnie poszukiwani!

0 1 356

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu prowadzi czynności dochodzeniowe w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w ubiegłą sobotę (18 sierpnia) ok. godz. 17:30 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Trzetrzewina, w gminie Chełmiec.

 

Czytaj również: Gmina Chełmiec: Motocykl zderzył się z samochodem! Jedna osoba w szpitalu [ZDJĘCIA]

 

– Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Renault wykonując manewr skrętu w lewo z drogi krajowej zderzył się z kierującym motocyklem Yamaha, jadącym na wprost od strony Limanowej, w kierunku Nowego Sącza. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący motocyklem. Każda dodatkowa informacja pozwoli ustalić dokładny przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku, dlatego funkcjonariusze zwracają się do osób, które mogły widzieć przebieg tego zdarzenia, a w szczególności do kierujących pojazdami, którzy jechali za samochodem marki Renault oraz osoby, które udzielały pomocy bezpośrednio po zdarzeniu – mówi asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, pod numerem telefonu: (18) 442 42 64; z sekretariatem Wydziału Kryminalnego sądeckiej Komendy: (18) 442 42 51 lub z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: KMP NS
Fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź