miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tragiczny finał poszukiwań 67-letniej kobiety. Znaleziono ciało

0 11 657

Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania 67-letniej kobiety, mieszkanki Nowego Sącza. Dzisiaj (14 stycznia) znaleziono jej ciało w rzece Kamienica (pod kładką) na wysokości Merkury Market w Nowym Sączu. Ciało odnaleźli druhowie OSP Biegonice. Na miejscu trwają działania służb. Pojawiła się rodzina denatki. O tragicznym efekcie poszukiwań poinformował nas jeden z uczestników akcji poszukiwawczej, będący na miejscu zdarzenia.

 

Czytaj również: Wstrzymano przyjęcia na oddział chirurgii onkologicznej sądeckiego szpitala

 

Poszukiwania kobiety trwały od wtorku (11 stycznia) od godz. 21:15. Zmarła kobieta to mieszkanka ul. Juranda w Nowym Sączu. W gotowość służby postawił syn kobiety, który poinformował, że mama wyszła z domu o godz. 18:10. W jakich okolicznościach to nastąpiło, nie wiadomo. W poszukiwania zaangażowanych było setki osób. W działaniach wzięło udział zastępy straży pożarnej w Nowym Sączu, policja oraz OSP z Mystkowa, Nawojowej, Starego Sącza oraz Biegonic (12 zastępów, 50 druhów). Zaangażował się również GOPR oraz specjalne jednostki poszukiwawcze. Działania wspierała również drużyna AWF Załęże WOPR. Akcje poszukiwawczą prowadzili również mieszkańcy całej Sądecczyzny.

 

 

Dzisiaj po godz. 10:00 znaleziono ciało kobiety w Kamienicy, przy ul. Piłsudskiego w Nowym Sączu (na wysokości Merkury Market). Okoliczności tragedii będą wyjaśniane pod nadzorem prokuratura. Ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono, by do śmierci kobiety ktoś się przyczynił.

 

– Informuję, że prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu poszukiwania zaginionej 67-letniej Danuty B., mieszkanki Nowego Sącza, zostały zakończone. Niestety miały one tragiczny finał, ponieważ dzisiaj w trakcie prowadzonych poszukiwań, w korycie rzeki Kamienica, ujawniono ciało kobiety – poinformowała kom. Justyna Basiaga Oficer Prasowy KMP w Nowym Sączu.

.

fot. czytelnik

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź