miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek dwóch osobówek! Skasowane dwa Audi A6 [Zdjęcia]

0 289

W Nowym Sączu na ul. Kosmonautów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Przybyła na miejsce zdarzenia Państwowa Straż Pożarna ustaliła, że doszło do zderzenia czołowo bocznego dwóch samochodów osobowych marki AUDI A6.

 

Czytaj również: KARPATY OFFer 2020! Poznaj repertuar festiwalu

 

Pojazdami podróżowali sami kierujący, którzy opuścili pojazdy o własnych siłach. Na miejscu zdarzenia był jeden kierowca, którym zajęli się ratownicy Karetki Pogotowia Ratunkowego. Z samochodów nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Jezdnia częściowo była zablokowana przez jeden uszkodzony samochód. Drugi samochód znajdował się na chodniku a jego przednia część była wbita w ogrodzenie posesji.

 

 

Z informacji uzyskanych od mieszkańców wynikało, że do zdarzenia doszło po godzinie ósmej rano. Na miejscu były lawety drogowe. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych i usunięciu pozostałości po zdarzeniu na pobocze drogi. Rozłączono akumulatory w uszkodzonych samochodach. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Na miejscu zdarzenia pozostała Policja – w celu wyjaśnienia jego przyczyn i okoliczności. Działania strażaków trwały półtorej godziny.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź