miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek trzech osobówek, za chwilę kolejnych trzech! Jeden samochód dachował [Zdjęcia]

0 715

18 maja około godziny 9.39 zastępy Z JRG nr 1 i 2 w Nowym Sączu oraz OSP Nawojowa zadysponowane zostały do Frycowej.  Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia trzech samochodów. W wyniku powstałego zdarzenia przed przybyciem zastępów PSP doszło do dodatkowej kolizji trzech pojazdów osobowych.

 

Czytaj również: “Niech zstąpi duch Twój… i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi…”
100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II [Nagranie] – KLIK

 

Samochód Suzuki znajdował się na dachu blokując jeden pas jezdni, natomiast Renault oraz Audi blokowały drugi pas. Droga krajowa na 75 została zablokowana w obu kierunkach. Pojazdami podróżowało łącznie cztery osoby. Dwie z nich  znajdowały się pod opieką ratowników medycznych Pogotowia.

 

 

Z samochodów Renault oraz Suzuki wyciekły na jezdnię płyny eksploatacyjne. W wyniku powstałego zdarzenia przed przybyciem zastępów JRG doszło do dodatkowej kolizji trzech pojazdów osobowych. Nie było osób poszkodowanych, a pojazdy nie wymagały ingerencji straży pożarnej.

Działania  strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatorów w pojazdach Suzuki i Renault oraz zasypaniu rozlanych płynów sorbentem. Po wykonanych czynnościach dochodzeniowych przez funkcjonariuszy Policji postawiono Suzuki na koła oraz usunięto pozostałości powypadkowe z jezdni. Pojazdy zostały przekazane właścicielom. Działania strażaków trwały dwie godziny.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź