miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie dwóch osobówek na rondzie „pod szpitalem” [Zdjęcia]

2 502

Wczoraj, 17 września około godziny 15.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na skrzyżowanie ul. Krańcowej, Młyńskiej i Bulwaru Narwiku wezwane zostały zastępy straży pożarnej, policji oraz pogotowia ratunkowego. Nikomu nic groźnego się nie stało. Utrudnienia na rondzie trwały niecałą godzinę.

 

Czytaj również: Budowa nowego mostu nad Dunajcem idzie pełną parą! Już ponad 40% prac wykonanych

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe tj. Honda Civic oraz VW Golf. Samochodami podróżowali sami kierujący. Jeden z nich był pod opieką załogi karetki Pogotowia Ratunkowego – informuje PSP Nowy Sącz.

 

 

Z samochodu Volkswagen nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. W wyniku zdarzenia drogowego ruch na rondzie był częściowo utrudniony, wyłączone z ruchu na czas działań były dwa pasy na rondzie. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu instalacji elektrycznej w obydwu pojazdach, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, usunięciu pojazdów oraz pozostałości po kolizyjnych na pobocze drogi. Poszkodowana osoba została na miejscu zdarzenia. Działania strażaków trwały czterdzieści pięć minut.

Rafał Kmak
źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. keisyr pisze

    Bandytyzm Handzla i Komendanta Policji w Nowym Sączu trwa !!!
    Brak sygnalizacji świetlnej lub policji kierującej ruchem na rondzie przy szpitalu w Nowym Sączu !!!

    1. qwerty pisze

      nie bandytyzm handzla tylko idiotyzm kierujących. tego sie nie uleczy.

Zostaw odpowiedź