miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

II Nowosądeckie „Dyktando o Pióro Prezydenta Miasta Nowego Sącza”

0 217

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz dyrektor Sądeckiej Biblioteki Publicznej Marek Rylewicz zapraszają do udziału w II Nowosądeckim Dyktandzie o Pióro Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

 

Czytaj również: 18-letnia Emilka cierpi na raka pnia mózgu. W szpitalu napisała książkę

 

Dyktando w kategorii open odbędzie się 28 października 2021 r. o godz. 17.00 w Sali Reprezentacyjnej im. Stanisława Małachowskiego w nowosądeckim Ratuszu. Organizowane jest dla wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych. Konkurs ma charakter lokalny – zapraszamy osoby zameldowane na terenie miasta Nowego Sącza lub powiatu nowosądeckiego. Tekst dyktanda przygotował sam prof. Andrzej Markowski. Termin zgłoszeń upływa z dniem 27 października 2021 r. Wypełnione i podpisane formularze zgłoszeń można dostarczyć do budynku głównego Sądeckiej Biblioteki Publicznej (ul. Franciszkańska 11) lub przesłać mailowo na adres promocja@sbp.nowysacz.pl. Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej, liczba uczestników dyktanda jest ograniczona – o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Szczegółowy regulamin dyktanda oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej biblioteki – www.sbp.nowysacz.pl. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas spotkania autorskiego z Magdaleną Zawadzką, które odbędzie się 3 listopada o godz. 17.00 w nowosądeckim Ratuszu.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź