miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Łukasz Chmiel z Nowego Sącza wystąpi w Polsacie [WIDEO]

0 1 279

W czwartym odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” wystąpi mieszkaniec Nowego Sącza – Łukasz Chmiel. Premiera odbędzie się 27 marca w Polsacie.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Koncert zespołu TFB niedługo w Manufakturze! [WIDEO]

 

Łukasz Chmiel, który pochodzi z Nowego Sącza da popis swoich wokalnych umiejętności przed setką jurorów – na czele z Beatą Kozidrak. Premiera odcinka odbędzie się w środę (27 marca) o godz. 20:30 w Polsacie. Aleksandra Skwarek, PR Manager z Endemol Shine Polska Sp. z o.o. w Warszawie zachęca wszystkich do dopingowania uczestnika.

 

 

Łukasz to zagorzały fan Michaela Jacksona, a przełomowym momentem w jego życiu była chwila, gdy obejrzał wywiad z Michaelem u Oprah Winfrey. Zapragnął tańczyć jak Jackson, później chciał śpiewać jak jego idol. Wyćwiczył wszystko do perfekcji. Obecnie śpiewa i porusza się na scenie 1:1 tak jak Michael Jackson. Ma na koncie debiutancką płytę, praca nad nią w studio była wyjątkowo rozwijającym doświadczeniem. Jego muzyczny przydomek brzmi „Luk”. Muzyka i śpiewanie to sposób na manifestowanie uczuć oraz naturalna droga do szczerej ekspresji. Marzeniem Łukasza jest występowanie na wielkich światowych scenach. Do programu zgłosił się z prostej przyczyny – poszukuje nowych wyzwań oraz życiowych doświadczeń. Nie ma jednych szczególnych oczekiwań, chce po prostu dać z siebie wszystko.

Przypominamy, że Bożena Górecka-Tokarczyk z naszego regionu również wystąpiła w programie muzycznym Polsatu, a premierowy odcinek z jej udziałem został wyemitowany w środę (20 marca) o godz. 20:30. „Niebieska” wykonała utwór pt. „To co nam było” razem z „Rudą”, wokalistką znanego polskiego zespołu Red Lips. Poniżej prezentujemy nagranie.

 

"To co nam było" – Śpiewajmy Razem. All Together Now!

Chociaż niebieska, to zaśpiewała na rudo… i z Rudą! ?Bożena Górecka-Tokarczyk w utworze "To co nam było" ?

Opublikowany przez Śpiewajmy razem. All Together Now Poniedziałek, 25 marca 2019

 

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło, wideo i fot.: Śpiewajmy razem. All Together Now | Facebook, Endemol Shine Polska

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź