miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Qbik & Miły Pan wystąpią w Klubie Poziom w Nowym Sączu! [WIDEO]

0 1 668

W piątek (26 kwietnia) w Klubie Poziom przy Placu Generała Henryka Dąbrowskiego 2A w Nowym Sączu odbędzie się niepowtarzalny koncert. Na jednej scenie wystąpią król muzyki disco, czyli Miły Pan oraz jedyny i niepowtarzalny Qbik. Zaprezentują mega hity.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Koncert zespołu TFB niedługo w Manufakturze! [WIDEO]

 

Koncert Miłego Pana & Qbik-a będzie miał miejsce w sobotę (26 kwietnia) o godz. 18:30 w Klubie Poziom przy Placu Generała Henryka Dąbrowskiego 2A w Nowym Sączu. Bilety można nabyć od 26 marca u promotorów, w punktach sprzedaży oraz przez Internet.

Wejściówki oraz informacje o wydarzeniu dostępne są pod numerem telefonu: 531-798-437.

 

 

Największe przeboje Miłego Pana, to: „Królowa”, „Małolatki” oraz „Melanż”. Wśród mega hitów Qbik-a znaleźć można m.in.: „4 Pory Roku”, „Lambo”, a także „Mam Wyjebane”.

 

 

Miły Pan, to pseudonim artystyczny Piotra Kołaczyńskiego – wokalisty urodzonego w 1996 roku w Warszawie. Przygodę z muzyką rozpoczął on w wieku 17 lat, początkowo tworząc wyłącznie dla siebie i znajomych. Jego pierwszy singiel „Królowa” podbija listy przebojów. Dla pochodzącego z Grodziska Wielkopolskiego Qbik-a muzyka to tylko zabawa.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: Project Club | Facebook
Wideo i fot.: Qbik & Miły Pan | Facebook

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź