miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

MCK Sokół: Koncert Gwiazdkowy ANDRÉ RIEU

7 grudnia 2023, godz. 19:00, Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

0 365

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na retransmisję koncertu Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 7 grudnia o godzinie 19:00.

Czytaj również: Grudzień w Winiarni Sądeckiej – miesiąc pełen emocji i atrakcji

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!

Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł (sprzedaż w dniu koncertu) do nabycia w kasie MCK SOKÓŁ oraz online.

Szczegóły na stronie https://mcksokol.pl/wydarzenie/sniezne-boze-narodzenie-z-andre-rieu

Źródło i fot.: MCK Sokół

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź