miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Miał zaskoczyć i zszokować! I tak też się stało! Najnowsze dzieło w #SerialNaWegierskiej

1 787
Najwyższy czas skończyć z tym dramatem. To co się dzieje w ostatnim czasie jest nie do przyjęcia – informował mgr Mors na swoim profilu Facebookowy. – Stworzę najbardziej bulwersujący i kontrowersyjny mural w dziejach mojej twórczości! Niestety, ale jestem do tego zmuszony! Mam dość tego wszystkiego! – dodał w ubiegłym tygodniu nowosądecki twórca graffiti

 

Czytaj również: Sezon przeziębień w pełni! Zadbaj o swoje zdrowie naturalnymi ziołami

 

W ten oto sposób swoją najnowszą pracę zapowiedział Mariusz Brodowski – dla większości znany jako mgr MORS. Dzieło powstało dzisiaj (26.10) i jest to kolejna odsłona #serialnawegierskiej. Część fanów artysty myślała, że mors zaskoczy, zszokuje w związku z sytuacją w naszym kraju… I tak też się stało. Pozytywny przekaz to jest to, co doceniamy w tych czasach najbardziej!

 

 

A jak Wam się podoba?

Tylko tyle… i aż tyle! Nowe dzieło mgr MORS w Nowym Sączu

Twórczość Morsa rozpoczęła się pod koniec lat 90-tych. Pierwsze lata były to gównie graffiti. Dziś jest to szersza forma tworzenia. W malarstwie stara się łączyć różne techniki oraz wykorzystuję dostępne multimedia. W okresie letnim działa w przestrzeni miejskiej pracując przy wielkoformatowych obrazach, natomiast zimą tworzę małe obrazy na płótnie w pracowni malarskiej. Wiadukt na Węgierskiej to stały element jego sztuki.

 

 

 

Przez ostatnie kilka miesięcy tworzy “Galerię na Wąskiej” w Nowym Sączu. Od dłuższego czasu możemy też podziwiać jego graffiti, które na niewielkich rozmiarów ścianie regularnie obrazuje (komentuje) bieżące wydarzenia. W przeszłości mogliśmy tam oglądać murale patriotyczne, sportowe czy promujące wydarzenia kulturalne. 

Rafał Kmak
fot. archiwum | mgr Mors

 
 
 
Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. QWERTY pisze

    Kogoś chyba już przerosło własne ego …

Zostaw odpowiedź