miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zespół Siennioki zaprasza na wspólne kolędowanie!

0 657

Już 19 stycznia (niedziela) odbędzie się wspólne kolędowanie Zespołu Regionalnego Siennioki w Woli Kurowskiej. Zbiorowe śpiewanie odbędzie się w kaplicy tuż po porannej (8:30) Mszy Świętej. Młoda grupa pragnie zaprezentować swoje możliwości i zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego kolędowania!

 

Czytaj również: Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Nowego Sącza! [Zdjęcia]

 

 

– Siennioki to nie tylko praca, ale i okazja do wspólnej zabawy oraz rozwijanie wspólnych zainteresowań – mówi kierownik Zespołu Siennioki Agata Oracz. – Członkowie zespołu razem spędzają czas na wspólnych kuligach, rejsach statkiem po Jeziorze Rożnowskim, a ostatnio byli nawet na wyjeździe warsztatowym w Piwnicznej Zdroju. Siennioki to grupa zapaleńców, którzy lubią to co robią i dzielą się swoim entuzjazmem z innymi – dodaje Pani Agata.

 

 

 

 

Zespół Siennioki chętnie uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych i społecznych naszego regionu. Są to m.in. festyny, dożynki, uroczystości patriotyczne i religijne, kolędowanie oraz tradycyjnie już współtworzenie oprawy uroczystości Dnia Seniora w Siennej. Najbliższym wydarzeniem będzie koncert kolęd w kościele w Zbyszycach w najbliższą niedzielę (12 stycznia), przedstawienie “Ja do Ciebie mały Jezu muszę znaleźć drogę” i kolędowanie w Woli Kurowskiej 19 stycznia 2020 r.

Opr. Rafał Kmak
fot. Siennioki

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź