miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

“Kolej na Święta” w Galerii Sandecja czyli moc atrakcji dla osób w każdym wieku! [ZDJĘCIA]

0 1 562

W ramach akcji “Kolej na Święta” organizowanej w dniach od 1 do 16 grudnia w Galerii Sandecja mieszczącej się przy ulicy Węgierskiej 170, odbędzie się wystawa o charakterze rozrywkowym oraz edukacyjnym „Kolejkoland”. Inicjatywa skierowana jest  zarówno do dzieci jak i osób dorosłych.

 

Czytaj również: Sandecja Nowy Sącz prowadzi zbiórkę pluszaków dla dzieci na Mikołaja!

 

Wystawa będzie otwarta w godzinach od 11:00 do 19:00, w każdym z pierwszych szesnastu dni grudnia prócz dziewiątego, kiedy wypada niedziela niehandlowa. „Kolejkoland” zaoferuje chętnym mnóstwo atrakcji. Szczególną uwagę warto zwrócić na makiety kolejowe zbudowane w skali 1:87. Swoją oryginalnością i dbałością o szczegóły wzbudzają prawdziwy zachwyt wśród zwiedzających. Niepowtarzalna zabudowa oraz tysiące szczegółów sprawiają, że chce się wracać do tego miniaturowego, bajkowego świata kolei. „Kolejkoland” łącząc walory edukacyjne z oryginalną rozrywką, gwarantuje niezapomnianą przygodę.

 

 

 Obok makiet prezentujących Świat Kolei “Kolejkoland”, na oglądających czeka kolejka ogrodowa w skali 1:21, kino „Kolejkoland”, strefa interaktywnej zabawy, prezentacje historii kolejnictwa oraz plac zabaw dla najmłodszych z bogatym zasobem drewnianych torów i pociągów. Dla wielbicieli pamiątek czeka także sklepik kolejkowy, w którym będzie można nabyć miniaturową kolejkę, zabawkę bądź książkę.

Prócz tego 6 grudnia w godzinach od 11 do 19 odbędzie się Spotkanie z Mikołajem, podczas którego najmłodsi będą mieli okazję opowiedzieć mu o swoich marzeniach, zrobić sobie z nim zdjęcie oraz wziąć udział w konkursach ze słodkimi nagrodami.

 

 

Wstęp na wystawę jest bezpłatny, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ciągu zbliżających się wielkimi krokami grudniowych dni, skierować swoje kroki do Galerii Sandecja w celu miłego spędzenia czasu w gronie rodziny oraz przyjaciół.

 

 

Marcin Cięciwa

Fot.: Galeria Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź