miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Komendant policji w Nowym Sączu odchodzi! Awans insp. dra Krzysztofa Dymury

0 836

Insp. dr Krzysztof Dymura, komendant miejski policji w Nowym Sączu po czterech latach kierowania tą jednostką otrzymał awans i został przeniesiony do Komendy Głównej Policji w Warszawie. Za wzorową współpracę z samorządem w imieniu Zarządu Powiatu podziękował mu starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. Towarzyszyła mu sekretarz Powiatu Justyna Tokarczyk.

Czytaj również: Mają nagranie sprawców wandali dewastujących cudze mienie! Rozpoznajesz drani? [Udostępnij]

Insp. dr Krzysztof Dymura zdał stanowisko inspektorowi Rafałowi Leśniakowi – zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Krakowie. Pełniącym obowiązki komendanta KMP w Nowym Sączu został jego dotychczasowy pierwszy zastępca mł. insp. Adam Bukański.

Starosta Marek Kwiatkowski podziękował komendantowi za profesjonalizm, rzetelne i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, a także lata pracy i oddanej służby na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Sądecczyzny.

– Misją policjanta jest służenie ludziom i zapewnienie ochrony osobom jej potrzebującym – podkreślił starosta. – Codzienna praca sądeckich funkcjonariuszy to trudna i ciężka służba, wymagająca poświęceń, wyrzeczeń i ryzyka. Sądeccy policjanci zawsze stawali na wysokości zadania, a pod Pana kierownictwem wzorowo wypełniali swoje obowiązki. Pański osobisty wkład w realizację wielu przedsięwzięć przyczynił się do sprawniejszego działania jednostki Policji, podnosząc uznanie dla tej formacji w oczach opinii publicznej. W mojej pamięci pozostanie Pan jako osoba o doskonałych umiejętnościach menadżerskich, a Pana jednostka jako wzór dla innych.

Fot. Paweł Szeliga

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź