miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Młodzi sądeczanie o sporcie

1 411

W Nowym Sączu odbyła się debata młodzieżówek „Sportowa Sądecczyzna” organizowana przez nowosądecki oddział Młodej Prawicy. Reprezentanci poszczególnych organizacji rozmawiali o przyszłości sportu w naszym mieście.

 

Czytaj również: Poznaj sylwetki 3 najpopularniejszych sportowców w regionie. Trwa finałowe głosowanie [Część 6]

 

W poniedziałek, 26 kwietnia o godz. 18.30 odbyła się transmisja za pośrednictwem fanpage’u Młodej Prawicy – młodzieżówki partii Porozumienie Jarosława Gowina, która została też udostępniona na  facebook’owe forum mieszkańców Nowego Sącza. Tematem spotkania była „Sportowa Sądecczyzna”. Młodzi rozmawiali o najpotrzebniejszych w mieście inwestycjach w infrastrukturę sportową, a także o promocji sportu przez władze miasta i organizacje społeczne. Chętni, którzy nie dali rady obejrzeć na żywo mają w każdej chwili mają możliwość obejrzenia zapisu, który jest dostępny na Facebooku.

– Cieszę się, że w organizowanej przez nas debacie oprócz młodzieżówek po raz pierwszy udział wzięła także Młodzieżowa Rada Miasta. Dzięki takim wydarzeniom głos młodych jest w mieście coraz lepiej słyszalny –  mówi w rozmowie z miastoNS.pl członek nowosądeckich struktur Młodej Prawicy Krystian Krajewski.

 

W debacie wzięli udział:

  • Dawid Plata – (Moderator) Młoda Prawica
  • Kacper Stanuszek – Młoda Prawica
  • Jakub Damasiewicz – Forum Młodych PiS
  • Tomasz Prażmo – Młodzieżowa Rada Miasta

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. xaxxa21 pisze

    oni co najwyżej się o sprawdzianie z przyrody mogą wypowiedzieć

Zostaw odpowiedź