miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Niezwykły koncert na dachu uczelni. Gwiazdy zaśpiewają dla chorej Marysi Zwolińskiej

0 449

Już w najbliższą sobotę 5 czerwca na dachu Kampusu Wyżej Szkoły Biznesu WSB-NLU odbędzie się niezwykłe wydarzenie. W ramach VIII edycji akcji charytatywnej Run 4 a Smile na dachu i parkingu odbędzie się koncert charytatywny. Wystąpią takie gwiazdy jak: Kordian Cieślik, Ewa Novel (online), TFB /The Freedom Birds/ Violka Marcinkiewicz, Zespół MANCHESTER. Początek imprezy zaplanowany na godzinę 18:45. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych jest bezpłatny.

 

Czytaj również: Biegnij z nami po uśmiech Marysi Zwolińskiej

 

Dodatkowo organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje tj.: m.in. pokaz laserów, Foodtruck, czy Lody. 

Z uwagi na obostrzenia wynikające z reżimu sanitarnego wejście na taras WSB-NLU jest ogrniaczony dla osób posiadających zaproszenia, natomiast na teren całego kampusu zapraszamy wszystkich zainteresowanych w ramach limitu 250 miejsc.

„Run 4 a smile” – Bieg po uśmiech – event charytatywny organizowany przez studentów Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu, przy współpracy wielu organizacji partnerskich oraz darczyńców i sponsorów. Projekt jest realizowany przez studentów WSB-NLU od 2014 roku. Głównym celem projektu jest zorganizowanie biegu charytatywnego dla dzieci (w różnych kategoriach wiekowych) i dorosłych (4 km po skansenie) oraz imprezy plenerowej na terenie Miasteczka Galicyjskiego, Sądeckiego Parku Etnograficznego oraz stadionu LKS Jedność. Całkowity dochód z imprezy rokrocznie przeznaczany jest na cele charytatywne.

źródło: WSB-NLU

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź