miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Parafia św. Heleny udostępniła swój parking pasażerom szynobusu!

0 336

Mamy dobrą wiadomość, dla osób, które chcą przesiadać się na szynobus: proboszcz parafii św. Heleny udostępnił przykościelny parking. W związku z tym przestrzeń, na której można zostawiać swoje samochody na Helenie, zwiększyła się o kilkaset miejsc.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Wykorzystają gruz z Mostu im. Józefa Piłsudskiego i zbudują parking na Helenie?

 

Sądeczanie mają obecnie do dyspozycji około pięćdziesięciu miejsc parkingowych na ul. Krakowskiej na osiedlu Helena. Ci, którzy planują przesiąść się na szynobus, a nie mają, gdzie zostawić samochodu mogą skorzystać z parkingu przy kościele św. Krzyża (parafia św. Heleny).

Jak wicie parafia św. Heleny dysponuje ogromnym parkingiem na kilkaset miejsc parkingowych. Przeprowadziłem rozmowę z ks. Stanisławem Michalikiem, proboszczem parafii św. Heleny i ksiądz oddaje parking do dyspozycji wszystkich zainteresowanych na przestrzeni od poniedziałku do piątku, tak jak jeździ szynobus. Kieruję wielkie podziękowania na ręce księdza proboszcza – poinformował Wojciech Piech, wiceprezydent Nowego Sącza.

Jak podkreślał wiceprezydent, jest to kolejna opcja pozostawienia samochodu i przesiadania się na szynobus. – Zachęcam do pozostawiania pojazdów i przesiadania się na szynobus – dodał Wojciech Piech.

 

 

MK
Fot. Marek Jaśkiewicz, MK

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.