miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Są bogaci i odpowiedzialni! Wspierają domy dziecka i placówki opiekuńcze w Nowym Sączu

1 4 596

Dzisiaj (15 września) w Nowym Sączu w Hotelu Beskid odbyło się charytatywne spotkanie przedsiębiorców. Głównym celem wydarzenia była akcja CSR (Społeczna odpowiedzialność biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR). Z inicjatywy Fundacji NEWAG udzielono wsparcia wszystkim placówkom opiekuńczo-wychowawczych i Domom Dziecka w Nowym Sączu. Gośćmi specjalnymi byli Dariusz Dudek, Zbigniew Konieczek oraz Ludomir Handzel. Organizatorem spotkania byli PKB Silesia, NOEL i Hotel Beskid. 

 

Czytaj również: „Piwo z Mentzenem” już w piątek w Nowym Sączu

 

PKB Silesia to organizacja zrzesza przedsiębiorców, którzy są zainteresowani rozwojem swojej firmy, sprzedażą, pozyskiwaniem nowych kontraktów, optymalizacją kosztów, budowaniem relacji z zaprzyjaźnionymi firmami, a to wszystko przy sporcie i wspierając CSR. Więcej informacji znajdziesz tutaj – KLIK.

 

 

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. miastoKNS pisze

    a w stańkowej ekipa nasz nowy dom z rudą na czele remontuje chałpe zdrowemu małżeństwu z dziećmi gdzie chłop ma 4 tiry i firmę transportową a baba pracuje.. to jest ku#wa chory kraj gdzie pis nauczył że zamiast pracować to ma się należeć. brawo pani mularczyk!

Zostaw odpowiedź