miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecki Escape Room zamknięty po kontroli Straży Pożarnej!

1 3 130

Po tragicznym wypadku, do jakiego doszło w jednym z koszalińskich Escape Room’ów, w którym zginęło pięć 15-letnich dziewczyn, Straż Pożarna i Inspekcja Nadzoru Budowlanego przeprowadziły kontrole w tego typu obiektach w całym kraju. W ich wyniku, część lokali została zamknięta – w tym również ShareLocked znajdujący się w Nowym Sączu, choć akurat sądecki Escape Room spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Dlaczego więc zdecydowano się wyłączyć go z użytkowania?

 

Czytaj również: Paszyn: Siła uderzenia była ogromna! Ciało odnaleziono w pobliskim potoku [RELACJA STRAŻAKÓW]

 

W naszym ER kontrole wykazały, że pokoje i zabawa w nich jest bezpieczna. Jak Wam wiadomo, zawsze przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i dbamy o dobrą rozrywkę. Nie mniej jednak, z przyczyn niezależnych od nas, wg. wytycznych przedstawionych przez Straż Pożarną, drzwi wejściowe do kamienicy, w której się znajdujemy, nie spełniają norm związanych z szerokością.Tym samym do momentu, w którym drzwi nie zostaną wymienione nasz lokal będzie zamknięty – informuje za pośrednictwem Facebooka firma ShareLocked Nowy Sącz.

 

 

Właściciele sądeckiego Escape Roomu informują, że wszystkie vouchery zachowują ważność i zostają przedłużone o czas, w którym lokal będzie zamknięty. Można również dokonywać zwrotów.

Opr. Marek Jaśkiewicz
Źródło: FB | ShareLocked Nowy Sącz
fot. FB | ShareLocked Nowy Sącz, Pixabay

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Witek pisze

    Ciekawe jak poszerzą? Kamienicę zburzą?

Zostaw odpowiedź