miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zarząd Stowarzyszenia Nowy Sącz 3T z absolutorium. Spotkanie podsumowujące działalność za nami

0 173

W miniony weekend odbyło się walne spotkanie członków Stowarzyszenia Nowy Sącz 3T. Zebranie było okazją do podsumowania działań w 2020 r., które w związku z pandemią Covid-17 były mocno ograniczono. Uczestnicy narady szybko i sprawnie pod przewodnictwem przewodniczącego Piotra Polka omówili niezbędny porządek obrad, po czym przystąpiono do udzielenia absolutorium zarządowi, które działa pod przewodnictwem Ludomira Krawińskiego.

 

Czytaj również: 1,7 miliona na ratowanie ludzkiego życia! Krynicki szpital z najnowocześniejszym cyfrowym aparatem RTG

 

Część oficjalna trwała niespełna 30 minut. Wszystkie decyzje związane z funkcjonowaniem Stowarzyszenia Nowy Sącz 3T przegłosowane były jednomyślnie. Przy każdej uchwale 12 osobowe grono było za pozytywnym rozliczeniem działań i finansów Stowarzyszenia. 

Następnie podczas specjalną na tę okazję przygotowanego grilla i poczęstunku dyskutowano nad bieżącą sytuację geopolityczną w Nowym Sączu. Osoby zrzeszone w strukturze przygotowały plan działania oraz listę najważniejszych rozwiązań wspierających rozwój Nowego Sącza. Są to m.in.: rozbudowa infrastruktury drogowej, czyste powietrze, komunikacja.

Więcej na temat Stowarzyszenia dowiesz się tutaj – KLIK 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź