miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zmarła Olimpia Obrzut. Pracownica Korpusu Służby Cywilnej sądeckiej Policji miała 63 lata

0 1 458

Zmarła Olimpia Obrzut, wieloletnia pracownica sądeckiej komendy policji. Msza Święta Żałobna zostanie odprawiona w dniu 28 lutego br. o godzinie 15:00 w kościele parafialnym w Świniarsku (różaniec o g. 14:30). Ciało śp. Olimpii Obrzut spocznie na cmentarzu w Podrzeczu.

Czytaj również: Nie żyje redaktorka „Promyczka Dobra”. Zofia Śliwowa przeżyła 94 lata

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 24 lutego br. po długiej walce z chorobą zmarła nasza Koleżanka – Olimpia Obrzut, wieloletnia pracownica Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Miała 63 lata. W imieniu kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz wszystkich policjantów i pracowników, Rodzinie śp. Olimpii i Jej Przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Olimpia Obrzut pracowała w sądeckiej komendzie od 26 lat. Była członkiem Korpusu Służby Cywilnej. Pracowała w Zespole Organizacji Służby Wydziału Prewencji. Dała się poznać jako osoba sumienna, profesjonalnie wykonująca swoje obowiązki. Była też bardzo dobrą koleżanką, chętnie służyła innym pomocą. Zawsze uśmiechnięta… i właśnie taka pozostanie w naszej pamięci!

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, łącząc się w bólu z pogrążoną w żałobie Rodziną Zmarłej, składają najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Źródło i fot.: KMP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź