miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Bełmiec”. Klip mieszkańców Chełmca w sieci [Uwaga tylko dla dorosłych]

8 11 890

W popularnym serwisie filmowym youtube.com można znaleźć nagranie klip wideo autorstwa grupy „BEŁMIEC RECORDS” zatytułowany „Bełmiec36” – Nagranie trochę szokuje, moim zdaniem w negatywnym świetle ukazuje Chełmiec. Nie tak “chłopaki” powinni się promować – informują nasi czytelnicy.

Czytaj również: Nowy mural na budynku „Ekonoma” [Zdjęcia, film]  KLIK

Na nagraniu kilka młodych osób prezentuje Chełmiec, jako miejscowość skąd wywodzi się grupa nazywając ją Bełmiec. Chwali się swoimi dokonaniami, porównuje z innymi grupami przestępczymi na terenie kraju. Pojawiają się liczne wulgaryzmy, dewastacje mienia publicznego. – Postępowanie w tej sprawie prowadzi wydział kryminalny sądeckiej Policji informuje Artur Dzierżak, ze Straży Gminnej w Chełmcu w rozmowie z portalem miastoNS.pl – Na nagraniu widać jak autorzy m.in. niszczą napisy tablic na drodze powiatowej w miejscowości Mała Wieś oraz przy rondzie na drodze krajowej. Sprawa została zgłoszona przez dzielnicowego – dodaje Pan Artur.

 

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie również z rzecznikiem Policji, na odpowiedź czekamy.

A co Wy sądzicie o klipie? Piszcie w komentarzach!

 

W sieci już pojawiły się komentarze:

Sabal: W Chełmcu tylko kozaki :S
Kierowca: Mamo nie sprzątaj bełmiec pozamiatał 🤘
Julia: Ej boże boże 😅😅 dobre 😅

Rafał Kmak
źródło: youtube.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również
8 Komentarze
 1. Grzesiek Trzetrzewina pisze

  No ok, pomysł spoko, ale po co niszczyć tablice?

 2. pawlo_aweagro pisze

  Spoko ziomeczki👍 śledzę ich dokonania od dłuższego czasu i widzę duży progres w ich wykonach jak i clipach. Uważam że promują Chelmiec (już się o nim i o ich pisze i mówi 😁) , wyrażając siebie, to co ich kręci, śmieszy lub co się im nie podoba. A że w taki sposób? Nad gustami się nie dyskutuje. Jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda. Lepiej żeby wyżywali się w swoich clipach tekstach niż w realu. Super zoimki!! Jesteście zaje_isci. Oby tak dalej 👏👍🤘💪

 3. Sylkok pisze

  Haha patola 😁dzieciaki do szkoły wracać do książek.
  Udają gangsterke podrabianą a co drugi na komendzie sprzedaje 😂😂😁

 4. Sylkok pisze

  Brawo patola.😁dzieciaki do szkoły wracać do książek.
  Udają gangsterke podrabianą a co drugi na komendzie sprzedaje 😂😂😁

 5. Rafał pisze

  Liderem grupy jest niejaki Bernard 😉 Stąd nazwa Bełmiec 😀

 6. Gitez pisze

  Siemaluje

 7. Sk3ti5 pisze

  Ktoś musiał poważnie uderzyć się w głowę pisząc ten artykuł. Z tego co widziałem zanim filmy znikły z sieci to na samym początku tłumaczyli, że wszystko to satyra, a zostali przerobieni na zbrodniarzy wojennych. Zajmijcie się czymś pożytecznym.

 8. Eh pisze

  Juz sam się zastanawiam, czy dodanie tego materiału miało na celu faktyczną reakcje, czy dodano to celowo do nabicia oglądalności strony, bo widzę, że post o tej grupie ma najwięcej wyświetleń na tej stronie. Żenada

Zostaw odpowiedź