miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jakie niespodzianki Sądeczanie szykują dla swoich pań?

0 125

Dzień Kobiet przypadający 8 marca to nieraz niemałe wyzwanie dla mężczyzn, by znaleźć coś wyjątkowego, co ucieszy kobietę. A jak radzą sobie w tej sytuacji panowie z sądeckim rodowodem? Na jakie niespodzianki mogą liczyć dzisiaj Sądeczanki?

 

Czytaj również: Być kobietą, być kobietą…w OSP!

 

Co dać kobiecie na Dzień Kobiet? Kwiatki? Czekoladki? Dobry obiad? Wycieczkę? Sądeczanie mogą pochwalić się głowami pełnymi oryginalnych pomysłów.

Moja żona, jak większość kobiet lubi dostawać kwiaty. Jednak dzisiaj wraz z synami przygotowujemy dla niej kolację. Takie męskie gotowanie bardzo się jej podoba – mówi z uśmiechem Krzysztof. Olaf ma natomiast zamiar przygotować dla swoje kobiety coś niezwykłego, ręcznie robionego i nie chciał nam zdradzić co to będzie. – Niespodzianka to niespodzianka – dodaje.

Piotr dla swojej dziewczyny Ani planuje kupić dobre wino. – Wytrawne wino i kolacja, a potem romantyczny wieczór we dwoje. To będzie miły wieczór po kilku zabieganych dniach wypełnionych pracą i obowiązkami – wyjaśnia Piotrek.

Z okazji Dnia Kobiet planuję urlop i zabieram dziewczynę do Pragi. Taka wycieczka we dwoje – wyjaśnia nam Robert, a jego kolega Michał ma inne plany: – zabieram żonę na coś dobrego do jedzenia. Może pizza a może burger? Lubi takie rzeczy, więc na pewno się ucieszy.

Swoją dziewczynę zabieram dzisiaj do kina i dam jej jeszcze czekoladki, bo uwielbia słodycze. Może później wybierzemy się też na spacer – zdradza nam nastoletni Tomek.

Rafał ma natomiast inny plan: – zamierzam kupić żonie kwiaty i czekoladki oraz zająć się dzieckiem. Będzie miała całe popołudnie i wieczór dla siebie.

MK
Fot.: pixabay.com (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź