miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Do tej pory udało się zebrać prawie 30 tysięcy złotych! Trwa zrzutka dla Nadii i Łukasza

0 882

Od piątku (2 lutego) trwa zbiórka środków finansowych na rzecz Nadii i Łukasza Basiagów. Młode małżeństwo straciło cały majątek w pożarze domu, który miał miejsce w czwartek (1 lutego) ok. godz. 2:34. Maciej Wawrzyniak, właściciel firmy, w której pracuje Nadia zorganizował pomoc w tej sprawie na stronie zrzutka.pl. Do tej pory zebrano prawie 30 tysięcy złotych dzięki interwencji ludzi dobrej woli.

O dramatycznym w skutkach pożarze w miejscowości Dąbrowa informowaliśmy w czwartek (1 lutego) w artykule pt. Dąbrowa: 29 strażaków walczyło z ogniem! [ZDJĘCIA]

– Kochani! Dziękujemy za tak ogromny odzew. W takich chwilach serce rośnie. W imieniu Nadii i Łukasza bardzo dziękujemy za okazaną już pomoc. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że to kropla w morzu potrzeb, ale jest to bardzo budujące. Dzisiaj przekazaliśmy pierwszą wpłatę na konto ofiar. Dziękujemy – czytamy na stronie zrzutka.pl, gdzie prowadzona jest pomoc dla Nadii i Łukasza Basiagów (wpis z 2 lutego).

Maciej Wawrzyniak wraz z grupą 29 osób zorganizował zbiórkę pieniędzy na zrzutka.pl. Każdy może wpłacić środki finansowe, które zostaną przekazane Nadii i Łukaszowi Basiagom. Od piątku (2 lutego) udało się zebrać prawie 30 tysięcy złotych na rzecz ofiar pożaru. Dzięki nagłośnieniu tematu oraz życzliwości i hojności ludzi pierwsza pomoc dotarła już do małżeństwa z Dąbrowej.

– Dzisiaj robimy kolejny przelew dla Nadii i Łukasza na kwotę 20 000 PLN. Dziękujemy wszystkim za wsparcie młodych. To się nazywa współpracująca społeczność – taki wpis pojawił się w niedzielę (4 lutego) na stronie zrzutka.pl.

Przypominamy, że dom rodzinny Nadii Załęskiej nie był ubezpieczony i dlatego para nowożeńców nie może liczyć na wsparcie ze strony ubezpieczyciela w formie odszkodowania.

O całej sprawie pisaliśmy w piątek (2 lutego) w artykule pt. Dopiero zaczęli wspólne życie, a już stracili wszystko! Pomóż Nadii i Łukaszowi z Dąbrowej.

Zbiórka na rzecz Nadii i Łukasza prowadzona jest pod linkiem:
https://zrzutka.pl/zn6x5m

Agnieszka Michalik
Fot.: Maciej Wawrzyniak

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź