miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wybierz tę najpiękniejszą w Małopolsce! Trzy przedstawicielki z Sądecczyzny [Galeria zdjęć]

Miss i Miss Nastolatek Małopolski 2020

0 2 709

Oto one, najpiękniejsze Małopolanki ubiegające się o tytuł w jedynym konkursie piękności w naszym województwie – Miss i Miss Nastolatek Małopolski 2020! Z naszego regionu mamy 3 przedstawicielki. To Sandra Tokarczyk z Brzeznej (gm. Podegrodzie), Zuzanna Twaróg z Nowego Sącza (obydwie dostały się do Miss Nastolatek) oraz Patrycja Wąchała ze Starego Sącza (dostała się do Miss Małopolski).

 

Czytaj również: HFO: Aim High kickboxing – jak przebiegała gala zorganizowana
przez sądecką federację?

 

Poznaliśmy tegoroczne uczestniczki konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski odbywającego się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski. Ponad 130 kandydatek z całego województwa zostało podzielone na dwie kategorie. O tytuł Miss Małopolski ubiega się 86 kandydatek z roczniak 1993-2001, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Małopolski ubiegaj się 45 kandydatek z rocznika 2002-2006.

 

 

Pod koniec czerwca na kandydatki czekają nagrania w studio fotograficznym na terenie Krakowa. Nagrane prezentacje wideo oraz zdjęcia zostaną przedstawione jury, które na ich podstawie wyłoni finalistki wrześniowej gali finałowej. Oczywiście osoby śledzące konkurs i kibicujące swoim faworytkom będą mogły zobaczyć, ponieważ materiały zostaną również udostępnione w social mediach konkursu oraz przekazane partnerom medialnym.

Oprócz tradycyjnego głosowania jury kandydatki mogą uzyskać awans przez trwające głosowanie. Szczegóły głosowania można zobaczyć na koncie konkursu na portalu Facebook lub na stronie http://missmalopolski.pl/glosowanie-sms/. Dzięki temu głosowaniu po 2 kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury.

Kandydatki do tytułu Miss Małopolski 2020

 

 

Kandydatki do tytułu Miss Nastolatek Małopolski 2020

 

 

Opr. Rafał Kmak
fot. Miss Małopolski

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź